• front

  Zdjęcie na Szkle Akrylowym

  • Wysokiej jakości szkło akrylowe o grubości 3 i 8 mm
  • Produkcja drukiem bezpośrednim- Proces najnowszej generacji
  • Niesamowicie wyrazista sztuka fotograficzna- Dzieło w jakości galeryjnej premium

  Wgraj zdjęcie teraz

W jedynie trzech krokach stworzysz spersonalizowany produkt fotograficzny

Feature Icon

1. Prześlij zdjęcie

Feature Icon

2. Wybierz format

Feature Icon

3. Adres i płatność

Szczegóły i warianty

Oferujemy nadruki na szkło akrylowe o grubości szkła 3 mm i 8 mm. Zdjęciem za szkłem akrylowym o grubości 8 mm osiągniesz jeszcze bardziej imponujący efekt głębi, a zdjęcie będzie magicznie przyciągało całą uwagę. Krawędzie płyt o grubości 8 mm szlifowane diamentem stanowią szczyt udoskonalenia Twoich zdjęć.

 • desktop
 • desktop

Szczegóły i warianty

Oferujemy nadruki na szkło akrylowe o grubości szkła 3 mm i 8 mm. Zdjęciem za szkłem akrylowym o grubości 8 mm osiągniesz jeszcze bardziej imponujący efekt głębi, a zdjęcie będzie magicznie przyciągało całą uwagę. Krawędzie płyt o grubości 8 mm szlifowane diamentem stanowią szczyt udoskonalenia Twoich zdjęć.

Szkło akrylowe - Jakość "Made in Germany"

Zdjęcie na szkle akrylowym drukujemy wyłącznie na wysokiej jakości szkle akrylowym. Materiale, który jest również znany pod marką Plexiglas ®. Akryl jest lżejszy i mocniejszy niż zwykłe szkło i dlatego szczególnie dobrze nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

Wszystkie akrylowe płytki używane przez nas do produkcji zdjęć na szkle akrylowym zostają szczegółowo badane przed drukiem, a tym samym mają odpowiednie właściwości optyczne, możesz więc być pewny, że otrzymasz krystalicznie czysty i trwały produkt fotograficzny.

Wysoko wydajne drukowanie na szkle akrylowym profesjonalną technologią

Produkcja Twojego zdjęcia na szkle akrylowym odbywa się za pomocą najnowszych technologii druku: korzystamy z systemu druku na płytach Océ Arizona 350 GT. Specyficzne, odporne na działanie światła farby są bezpośrednio, jednolicie w kilku warstwach nakładane na tworzywo akrylowe, a następnie utrwalane światłem UV. W przeciwieństwie do innych producentów, którzy drukują zdjęcia na papierze, a następnie przyklejają do płyty (laminowanie), możemy drukować zdjęcia bezpośrednio na powierzchni tworzywa akrylowego. Zaleta jest oczywista: nie ma papieru, który mógłby odkleić się od płyty lub rozpuścić pod wpływem wilgoci. Nasze nadruki na szkło akrylowe nadają się więc do zastosowania na zewnątrz lub w wilgotnym klimacie wnętrz.

Systemy zawieszeń

Aby zdjęcie na szkłe akrylowym znalazło się we właściwym miejscu na ścianie, musi zostać zawieszone w prawidłowy sposób. Oferujemy odpowiednie zestawy montażowe do wszystkich dostępnych wymiarach produktu. Możesz je bez trudu wybrać na końcu procesu zamawiania i zamówić.

 • desktop

Z:Mclassic

Niewidoczne przymocowanie z narzędziami do montażu. Montaż: szyna aluminiowa z połączeniem klejonym o wysokiej wytrzymałości, Materiał: aluminium, Odległość od ściany: 20mm. Grubość płyty: bez ograniczeń. Nadaje się do małych i średnich rozmiarów. Aluminium Dibond i szkło akrylowe.

Cena: € 6,99 z VAT plus koszt przesyłki, dla formatów do 60 cm szerokości
Cena: € 8,99 z VAT plus koszt przesyłki, dla formatów do 100 cm szerokości
Cena: € 10,99 z VAT plus koszt przesyłki, dla formatów ponad 100 cm szerokości

Z:Mpremium

Zawieszenie klejone, ukryte, bez otworów. Montaż: System mocowania klejem, niewidoczne. Materiał: Kömacel biały. Odległość od ściany: 10 mm, w tym odstępniki. Grubość płyty: bez ograniczeń. Nadaje się do małych i średnich formatów. Aluminium Dibond i szkło akrylowe. Proszę wziąć pod uwagę, że od 40cm szerokości wskazane jest użycie dwóch zawieszeń Mpremium.

Cena: € 10,99 z VAT plus koszt przesyłki, 2 zawieszenia z odstępnikami

 • desktop
 • desktop

Z:Mprofi

System złączy ze stali nierdzewnej z systemem interlock, widoczne. Montaż: Wtyczki z zatrzaskiem, odporne na manipulowanie. Materiał: Stal nierdzewna AISI304. Odległość od ściany: 20mm. Grubość płyty: 2 mm - 11 mm. Nadaje się do wszystkich formatów i rozmiarów. Szczególnie nadaje się dla montażu znaków firmowych! Proszę pamiętać przy zamawianiu, by w opcjach zamówienia dodać dla tego systemu zawieszenia wiercenie otworów!

Cena: € 19,99 z VAT plus koszt przesyłki, zawartość: 4 sztuki

Fotobuch

Zdjęcie na Szkle Akrylowym