• front

  Zdjęcie na Alu Dibond

  • Bezpośrednie drukowanie zdjęć na płycie podk
  • Dibond aluminium w kolorze białym lub wykończenie Butlera (szczotkowany srebrny)
  • Produkcja w druku bezpośrednim proces najnowszej generacji
  • Szlachetne odtwarzanie fotografii w najwyższej jakości galeryjnej

  Prześlij zdjęcie teraz

W jedynie trzech krokach stworzysz spersonalizowany produkt fotograficzny

Feature Icon

1. Prześlij zdjęcie

Feature Icon

2. Wybierz format

Feature Icon

3. Adres i płatność

Stwórz atmosferę galeryjną w domu

Naszym produktem z alu dibond osiągniesz najwyższą jakość wykończenia twoich zdjęć cyfrowych. Pełne ostrości i szczegółów, żywe kolory zamienią Twoje zdjęcie na płycie aluminowej w niepowtarzalną dekorację domu i biura w jakości galeryjnej.

 • desktop
 • desktop

Szczegóły i warianty

Oferujemy druk na 3mm płycie aluminiowej dibond na białej lub szczotkowanej powierzchni. Możesz wybrać jedną z opcji w trakcie procesu zamówienia.

Materiały

Płyta stworzona w sposób warstwowy utrzymuje stabilną formę, jest twała i swoim eleganckim wyglądem. Nie bez powodu materiał alu dibond jest powszechnie stosowany przez galerie sztuki na potrzeby ich wystaw - a ostatnio także w Twoim domu.

Wysoko wydajne drukowanie na płycie aluminiowej profesjonalną technologią

Produkcja Twojego zdjęcia na dwuwarstwowej płycie aluminiowej odbywa się za pomocą najnowszych technologii druku: korzystamy z systemu druku na płytach Océ Arizona 350 GT. Specyficzne, odporne na działanie światła farby są bezpośrednio, jednolicie w kilku warstwach nakładane na aluminium, a następnie utrwalane światłem UV. W przeciwieństwie do innych producentów, którzy drukują zdjęcia na papierze, a następnie przyklejają do płyty (laminowanie), możemy drukować zdjęcia bezpośrednio na powierzchni aluminiowej płyty. Zaleta jest oczywista: nie ma papieru, który mógłby odkleić się od płyty lub rozpuścić pod wpływem wilgoci. Nasze nadruki na alu dibond nadają się więc do zastosowania na zewnątrz lub w wilgotnym klimacie wnętrz.

Systemy zawieszeń

Aby Twoje zdjęcia na alu dibond znalazły się w odpowiednim miejscu na twoich ścianach, muszą zostać zawieszone w prawidłowy sposób. Oferujemy odpowiednie zestawy montażowe do wszystkich dostępnych wymiarach produktu. Możesz je bez trudu wybrać na końcu procesu zamawiania i zamówić.

 • desktop

Z:Mclassic

Niewidoczne przymocowanie z narzędziami do montażu. Montaż: szyna aluminiowa z połączeniem klejonym o wysokiej wytrzymałości, Materiał: aluminium, Odległość od ściany: 20mm. Grubość płyty: bez ograniczeń. Nadaje się do małych i średnich rozmiarów. Aluminium Dibond i szkło akrylowe.

Cena: € 6,99 z VAT plus koszt przesyłki, dla formatów do 60 cm szerokości
Cena: € 8,99 z VAT plus koszt przesyłki, dla formatów do 100 cm szerokości
Cena: € 10,99 z VAT plus koszt przesyłki, dla formatów ponad 100 cm szerokości

Z:Mpremium

Zawieszenie klejone, ukryte, bez otworów. Montaż: System mocowania klejem, niewidoczne. Materiał: Kömacel biały. Odległość od ściany: 10 mm, w tym odstępniki. Grubość płyty: bez ograniczeń. Nadaje się do małych i średnich formatów. Aluminium Dibond i szkło akrylowe. Proszę wziąć pod uwagę, że od 40cm szerokości wskazane jest użycie dwóch zawieszeń Mpremium.

Cena: € 10,99 z VAT plus koszt przesyłki, 2 zawieszenia z odstępnikami

 • desktop
 • desktop

Z:Mprofi

System złączy ze stali nierdzewnej z systemem interlock, widoczne. Montaż: Wtyczki z zatrzaskiem, odporne na manipulowanie. Materiał: Stal nierdzewna AISI304. Odległość od ściany: 20mm. Grubość płyty: 2 mm - 11 mm. Nadaje się do wszystkich formatów i rozmiarów. Szczególnie nadaje się dla montażu znaków firmowych! Proszę pamiętać przy zamawianiu, by w opcjach zamówienia dodać dla tego systemu zawieszenia wiercenie otworów!

Cena: € 19,99 z VAT plus koszt przesyłki, zawartość: 4 sztuki

Fotobuch

Zdjęcie na Alu Dibond