• front

  Zdjęcie na Płótnie

  • Naturalne materiały najwyższej jakości z produkcji zrównoważonej
  • Najnowsza generacja drukarek firmy HP
  • Rzemiosło: Niezawodna jakość Made in Germany
  • 360g/m kw. płótno bawełniane
   Grubość ramy 2 i 4 cm

  Prześlij zdjęcie teraz

W jedynie trzech krokach stworzysz spersonalizowany produkt fotograficzny

Feature Icon

1. Prześlij zdjęcie

Feature Icon

2. Wybierz format

Feature Icon

3. Adres i płatność

Stwórz atmosferę galeryjną w domu

Na płótnie, każdy motyw robi wrażenie dzieła sztuki. Zleć wydrukowanie Twoich osobistych ujęć na tle, które używają artyści. Wysoka jakość druku i materiału tła przyczyni się do artystycznego ożywienia każdego zdjęcia. Zdjęcie na płótnie, które jest rozciągane na ramie jest wysokowartościowym i osobistym prezentem, który pasuje na każdą okazję. Za pomocą druku na płótnie każdy może - niezależnie od grubości portfela - wprowadzić atmosferę galeryjną do domu.

 • desktop
 • desktop

Szczegóły i warianty

Nasi klienci mają wolny wybór w projektowaniu krawędzi ramki. Krawędź może zostać biała lub otrzymać czarną obwódkę. Ten ostatni wariant wspomaga głównie czarno-białe motywy w ich prezentacji i ich wpływ na widza. Istnieje również możliwość, by na zawiniętej krawędzi tła widniał motyw zdjęcia i nie powstała optyczna przerwa. Wybierz odpowiednią opcję drukowania krawędzi w formularzu zamówienia. Wszystkie warianty są realizowane bez dodatkowych opłat.

Atmosfera galeryjna wyjątkowej klasy

Odnośnie wykonania ramy dla twojego zdjęcia na płótnie istnieją dwie alternatywy. Płótno artystyczne może zostać naciągnięte na drwenianym bejtramie grubości 2 cm. Rama jest stabilna i lekka oraz nadaje zdjęciu plastyczny wygląd, przytym zostając subtelnie w tle.

Drewniana rama o grubości 2cm nadaje się zwłaszcza do motywów o małych i średnich rozmiarach. Płótno z motywem fotograficznym może alternatywnie zostać naciągnięte na ramę galeryjną. Reprezentatwyna rama galeryjna jest dostępna w grubości 4 cm. Jeżeli wrażenie motywu artystycznego pokazanego na płótnie ma zostać wsparte prze szlachetną ramę, pierwszym wyborem jest zawsze rama galeryjna. Przy bardzo dużych wymiarach drukowanych zdjęć polecamy najbardziej stabilne ramy galeryjne. Przy rozciąganiu płótna na ramie, zasadniczo powstaje krawędź na przejściu zewnętrznego boku ramy.

 • desktop
 • desktop

Najwyższej jakości płótno dla twojej osobistej galerii fotograficznej.

Wykorzystywane przez nas płótno artystyczne jest w 100% z bawełny. Gramatura wysokojakościowego płótna wynosi 360g na metrze kwadratowym i nadaje się do długotrwałego użytku. Używamy włoskiej tkaniny płótna, które charakteryzuje się wyjątkową wyrazistością kolorów. To płótno artystycze jest używane przez profesjonalne galerie sztuki, pracujące głównie obrazami akwarelowymi i olejnymi. Wysokiej jakości, ciężka bawełniana tkanina którą używamy, ma również wiele zalet przy drukowaniu zdjęć. Przed drukowaniem tkanina tła zostaje czterokrotnie powlekana w specjalnym procesie . Typ powłoki jest dokładnie dopasowany do farb i drukarek, z których korzystamy. Umożliwia to osiągnięcia wyjątkowego blask i głębi koloru wydrukowanych motywów. Ponadto, trwałość i odporność kolorów na światło są wspomagane przez specjalny proces powlekania.

Wysokiej jakości drewniane ramy i bejtramy dla Twoich zdjęć na płótnie

Do oprawy zdjęć na płótnie używamy tylko ram z drewna. Wielokrotne klejenie wykorzystywanego naturalnego drewna zapewnia, że ​​rama też po dłuższym czasie nie ulegnie deformacji. Drzewo kontrolowane przez wiarygodnych specjalstów pochodzi z uprawy zrównoważonej w Skandynawii i podlega ścisłym kryteriom jakości. Przed rozpoczęciem cięcia listwy ramowe poddawane są fachowemu suszeniu tak, że posiada ono tylko niezbędną wilgotność minimalną. Krosna, o długości większej niż 100 cm są bezpiecznie wzmocnione pomocą krzyża stabilizacyjnego. Wszystkie drewniane ramy stosowane do produkcji zdjęć na płótnie są wykonane z wysokiej jakości drewna pełnego i klejonego, które jest przetwarzane na podstawie ścisłych specyfikacji kontroli. Drewniana rama może każdej chwili zostać dopasowana za pomocą dostarczonych drewnianych klinów

 • desktop
 • desktop

Realistyczne kolory przez wysokojakościowy druk na płótnie

Jakości zdjęć na płótnie zależy częściowo od użytych materiałów, a poza tym od doświadczenia i wiedzy oraz wykorzystanego procesu drukowania. Drukujemy na drukarkach przemysłowych Hewlett-Packard procesem kolorowego druku termicznego, który gwarantuje najwyższej klasy wynik druku na płótnie. Kolorowy Druk Termiczny jest zapewnia duży blask farb i naturalną głębokość koloru. Wszystkie stopnie koloru są przetwarzane w realistyczny sposób. Ponadto, używane przez nas farby i metody druku gwarantują ponadprzeciętną żywotność Twoich zdjęć na płótnie i naturalnie biorą pod uwagę wszystkie aspekty ochrony środowiska. Wszystkie farby drukarskie wysokiej klasy używane przez nas cechuje wysoki poziom pigmentacji i gwarancja fotorealistycznych motywów, które posiadają genialną aurę i według specyfikacji producenta są do 200 lat odporne na światło. Zastosowanie nie tak wartościowych technik nadruku lub nawet materiałów tylko średniej jakości, jakie też można znaleźć na rynku, nie wchodzą dla nas w rachubę.

Fotobuch

Zdjęcie na Płótnie