O nas

Z ZOOMWORK ZACHOWASZ TWOJE NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE NA ZAWSZE

Wysokiej jakości albumy fotograficzne z Twoich ostatnich wakacji lub druk Twoich ulubionych zdjęć na płótnie, szkłe akrylowym, aluminium lub płycie forex: zoomwork oferuje najwyższą jakość i atrakcyjne warunki dla wykończeń fotograficznych.

✔ Najlepszy stosunek ceny do wydajności usług

zoomwork zapewnia optymalny stosunek ceny do wydajności produktu. Używamy tylko trwałych materiałów wysokiej jakości oraz dostarczamy wybrane produkty w bardzo krótkim czasie bezpośrednio do Twojego domu.

✔ Wyszukane materiały w jakości galeryjnej, produkcja w Niemczech

Wysokiej jakości książki fotograficzne lub druki na szlachetnym płótnie, dzieła sztuki fotograficznej za szkłem akrylowym, druk jakości premium na dwuwarstwowym aluminium - bez względu na to, co wybierzesz, wynik jest zawsze prawdziwym wyrobem rzemieślniczym. Nasz zakład w Berlinie od ponad 10 lat pomyślnie produkuje dla konsumentów, fotografów, sławnych galerii oraz znanych studiów fotograficznych, a tym samym na najwyższym poziomie - w całej Europie. Przy wyborze stosowanych materiałów nie uznajemy kompromisów. Używamy tylko materiałów najwyższej jakości i tym sposobem osiągamy standardy jakości, jakie można podziwiać jedynie w galeriach.

✔ Łatwe i szybkie w użyciu, różne opcje przesyłania danych

Usługa zoomwork jest łatwa i szybka w użyciu. Jako jedyny dostawca zoomwork oferuje, oprócz klasycznego przesyłania z komputera, możliwość przesyłania udoskonalania zdjęć bezpośrednio z usługi Facebook, Instagram, Flickr.

✔ Stała kontrola jakości i najszybsza dostawa

Nasza ciągła kontrola jakości zapewnia, że fotoksiążki i dzieła sztuki fotograficznej na płótnie, akrylu lub aluminium prezentują się doskonale . Tylko wtedy, gdy jesteśmy przekonani, że wynik jest idealny, produkt zostaje wysłany. Pomimo naszej obszernej kontroli jakości, produkty w jakości galeryjnej zostaną wysłane w ciągu zaledwie 48 godzin.
Sprawdź nas i przekonaj się sam. Korzystając z kodu rabatowego
"zoomwork2013" otrzymasz zniżkę w wysokości
10% przy pierwszym zakupie!
Twój zespół zoomwork.

Wypróbuj teraz i zaprojektuj fotoksiążkę